Reportaże ślubne

Ola i Rafał

Dzień spędzony z Olą i Rafałem nie należał do krótkich, ponieważ z Panem Młodym spotkałem się już o 10.00. Potem w centrum znalazły się przygotowania Panny Młodej, które minęły w równie miłej atmosferze.Kolejny etap to przejazd do przepięknego, odrestaurowanego kościoła w Koczale. Jako ,że w doborowym towarzystwie czas szybko płynie, zwłaszcza w dniu ślubu, nawet nie wiem kiedy zorientowałem się, że pora na ostatnią część…

Czytaj więcej

Małgorzata i Sylwester

Małgorzata i Sylwester poprosili mnie, abym towarzyszył im w tym wyjątkowym dniu i już na pierwszym spotkaniu wiedziałem, że będzie bardzo dużo śmiechu i pozytywnej energii. Szczęście unosiło się w powietrzu, a za sprawą wysokiej temperatury atmosfera była dodatkowo bardzo „gorąca” :).

Chwilą na zadumę i wyciszenie była msza w klimatycznym kościele w Mokrem, gdzie Państwo młodzi powiedzieli sobie sakramentalne TAK.

Docelowo mieliśmy się pojawić…

Czytaj więcej

VERDENS ENDE

Długo będę wspominał tą sesję i wyjazd do VERDENS ENDE 🙂 Po pierwsze, to piękne miejsce i widoki rodem z księżycowej krainy. Po drugie zaś była to niesamowita pogoń za słońcem i próba wyciągnięcia jak największej ilości klatek z jego ostatnimi promieniami. Ogromne wyrazy uznania dla Gosi, która pomimo wiatru i umiarkowanej temperatury (było około 22iej) dzielnie się trzymała.

Czytaj więcej